MARKET i SKŁAD BUDOWLAMY - ZTH Włodaczyk Limanowa - kamienie, kruszywa, wyroby stalowe i zbrojeniowe oraz opał
KONTAKT SKŁAD
ZTH Włodarczyk
Koszarska 4
34-651 Limanowa

Czynne:
7:00-16:00 - dni robocze
7:00-13:00 - w soboty

Telefony:
18 337 61 05
18 337 61 04
wew. 10 i 11, fax 30

Internet
:
zthwlodarczyk@wp.pl
www.zth-wlodarczyk.pl
INFORMACJESotiko - Internet for You!

Materiały ścienne

 • Cegła budowlana ZMS (K-3)

  Cegła budowlana ZMS (K-3)

  Cegła budowlana ZMS (K-3) stosowana jest przy wznoszeniu zewnętrznych ścian nośnych, samonośnych oraz osłonowych, jak również wewnętrznych ścian nośnych i wypełniających.

 • Cegła dziurawka

  Cegła dziurawka

  Cegła dziurawka najczęściej jest stosowana do wykonywania ściam działowych, przewodów wentylacyjnych oraz lekkich stropów typu Kleina

  .

 • Cegła kratówka K-1

  Cegła kratówka K-1

  Cegła kratówka K-1 stosowana jest do wznoszenia zewnętrznych ścian nośnych, samonośnych i osłonowych, jak również wewnętrznych ścian nośnych i wypełniających.

 • Cegła kratówka K-3

  Cegła kratówka K-3

  Cegła kratówka K-3 stosowana jest do wznoszenia zewnętrznych ścian nośnych, samonośnych oraz osłonowych, jak również wewnętrznych ścian nośnych i wypełniających.

 • Cegła modularna ZMS DZ

  Cegła modularna ZMS DZ

  Cegła modularna typu ZMS DZ stosowana jest najczęściej jako materiał uzupełniający przy wznoszeniu murów z pustaków ściennych a także do wykonywania ścianek działowych, lekkich stropów.

 • Cegła pełna

  Cegła pełna

  Cegła pełna stosowana jest do wznoszenia zewnętrznych i wewnętrznych ścian konstrukcyjnych, przewodów kominowych, wentylacyjnych, sklepień, ścian działowych, podziemnych itd.

 • Porotherm 25 P+W

  Pustak ceramiczny Porotherm 25 przeznaczony jest do budowy zewnętrznych ścian nośnych z dociepleniem oraz ścian nośnych wewnętrznych. Grubość pustaków i ścian wynosi 25 cm. Porotherm 25 P W to pustaki przeznaczone do montażu w systemie "pióro-wpust", dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie spoin pionowych, co znacznie przyspiesza prowadzenie prac budowlanych.

 • PTH-30

  Porotherm 30 P+W

  Pustak Porotherm 30 to produkt przeznaczony do budowy ścian zewnętrznych nośnych z dociepleniem oraz ścian wewnętrznych nośnych. Porotherm 30 charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi a dzięki łączeniu na pióro i wpust nie wymaga użycia zaprawy pionowej. Grubość ściany: 30 cm

 • Pustak Ceramiczny U-220

  Pustak Ceramiczny U-220

  Pustak Ceramiczny U-220 jest stosowany do wznoszenia ścian konstrukcyjnych wewnętrznych i zewnętrznych.

 • Pustak MAX 220

  Pustak MAX 220

  Pustak „Max” jest stosowany do wznoszenia ścian warstwoych zewnętrznych, murów konstrukcyjnych, jak również ścian osłonowych i wypełniających.

 • Pustak wentylacyjny

  Pustak wentylacyjny

  Główne zastosowanie pustaka wentylacyjnego jest przy budowie przewodów kominowych, dymowych i wentylacyjnych.

 • Termalica 24 UZ

  Bloczki Termalica produkowane są w najwyższej klasie dokładności wymiarowej TLMB o maksymalnych odchyłkach +/- 1,5 mm na długości i szerokości oraz  +/- 1mm na wysokości. Dzięki dokładnym wymiarom, bloczki  łączone są tylko w poziomych spoinach za pomocą cienkowarstwowej zaprawy klejowej o grubości  1-3 mm. Zastosowanie zaprawy cienkowarstwowej zapewnia nam jednorodną powierzchnię ściany i nie obniża izolacyjności termicznej. Połączenia pionowe ze względu na profilowanie pióro-wpust nie wymagają klejenia zaprawą

MARKET i SKŁAD BUDOWLAMY - ZTH Włodaczyk Limanowa - kamienie, kruszywa, wyroby stalowe i zbrojeniowe oraz opał
KONTAKT MARKET
ZTH Włodarczyk
Koszarska 4
34-651 Limanowa

Czynne:
7:00-16:00 - dni robocze
7:00-13:00 - w soboty

Telefony:
18 337 61 05
18 337 61 04
wew. 16

Internet
:
zthwlodarczyk@wp.pl
www.zth-wlodarczyk.pl