MARKET i SKŁAD BUDOWLAMY - ZTH Włodaczyk Limanowa - kamienie, kruszywa, wyroby stalowe i zbrojeniowe oraz opał
KONTAKT SKŁAD
ZTH Włodarczyk
Koszarska 4
34-651 Limanowa

Czynne:
7:00-16:00 - dni robocze
7:00-13:00 - w soboty

Telefony:
18 337 61 05
18 337 61 04
wew. 10 i 11, fax 30

Internet
:
zthwlodarczyk@wp.pl
www.zth-wlodarczyk.pl
INFORMACJESotiko - Internet for You!

CERESIT - farby elewacyjne

Postaramy się Państwu pokrótce przybliżyć przykładowe produkty firmy CERESIT reprezentujące poszczególne grupy farb elewacyjnych.

 

 

 

 

CT44 - jest to farba akrylowa przeznaczona do malowania elewacji i wnętrz budynków. Można nią pokrywać podłoża mineralne (beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne i wapienne). Farbą tą można malować mineralne tynki Ceresit: CT34, CT35 i CT137, oraz akrylowe Ceresit CT60, CT63,CT64 wykonane na tradycyjnych podłożach. Elewacje pokryte farbą CT44 można myć przy użyciu myjek pod niedużym ciśnieniem. Nagrzewanie się elewacji wywołuje szkodliwe naprężenia, dlatego ciemne kolory powinny być stosowane tylko na małych powierzchniach, np. na detalach architektonicznych. Farba posiada zabezpieczenie przed porażeniami biologicznymi, np. grzybami, pleśniami czy algami. Właściwości farby CT44: produkowana w ponad 200 kolorach; odporna na alkalia; o niskiej nasiąkliwości; odporna na ścieranie; ogranicza proces karbonatyzacji betonu; odporna na warunki atmosferyczne; odporna na korozję biologiczną; łatwa w stosowani.

 

 

 

CT48 - jest to farba silikonowa czyli hydrofobowa, paroprzepuszczalna farba do malowania elewacji i wnętrz budynków. Można nią pokrywać podłoża mineralne (beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne i wapienne), które nie były wcześniej malowane. Farbą można malować tynki mineralne Ceresit: CT34, CT35 i CT137, akrylowe Ceresit: CT60, CT63, CT64, silikatowe Ceresit: CT72, CT73, silikatowo-silikonowe CT174, CT175 oraz silikonowe Ceresit: CT74, CT75 wykonane na tradycyjnych podłożach. Struktura powłoki zapewnia szybkie odparowanie wilgoci z podłoża, a jednocześnie stanowi skuteczne zabezpieczenie przed zawilgoceniem z zewnątrz. Spoiwo zastosowane w farbie CT48 sprawia, że po zmoczeniu powłoki następuje efekt perlenia wody. Elewacje pokryte farbą CT48 możemy myć przy użyciu myjek pod niedużym ciśnieniem. Nagrzewanie się elewacji wywołuje szkodliwe naprężenia, dlatego ciemne kolory powinny być stosowane tylko na małych powierzchniach, np. na detalach architektonicznych. Farba posiada zabezpieczenie przed porażeniami biologicznymi, np. grzybami, pleśniami czy algami. Właściwości farby CT48: produkowana w ponad 200 kolorach; bardzo dobra paroprzepuszczalność; szczególnie odporna na zabrudzenia; odporna na UV; odporna na warunki atmosferyczne; odporna na korozję biologiczną; łatwa w stosowan.

 

 

CT54 - jest to farba silikatowa czyli paroprzepuszczalna, hydrofobowa farba do malowania elewacji i wnętrz budynków. Można nią pokrywać podłoża mineralne: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne i wapienne. Na skutek reakcji chemicznej farba trwale łączy się z podłożem. Szczególnie zalecana jest do malowania nowych tynków, ponieważ umożliwia szybkie przystąpienie do prac malarskich, bez obawy, że alkaliczny odczyn świeżego podłoża zniszczy powłokę malarską. Może być stosowana na powierzchniach tynków mineralnych kolorowych, gdzie wystąpiły przebarwienia lub wykwity np. na skutek aplikacji tynku w nieodpowiednich warunkach atmosferycznych. Farbą można malować tynki mineralne Ceresit: CT34, CT35 i CT137, silikatowe Ceresit: CT72, CT73 i silikatowo-silikonowe Ceresit: CT174 i CT175 wykonane na tradycyjnych podłożach. Nagrzewanie się elewacji wywołuje szkodliwe naprężenia, dlatego ciemne kolory powinny być stosowane tylko na małych powierzchniach, np. na detalach architektonicznych. Nie stosować na tynkach akrylowych i niemineralnych powłokach malarskich. Farba posiada zabezpieczenie przed porażeniami biologicznymi, np. grzybami, pleśniami czy algami. Właściwości farby CT54: produkowana w ponad 200 kolorach; odporna na warunki atmosferyczne; matowa; alkaliczna; odporna na korozję biologiczną.

 

 

 

 

W sprzedaży posiadamy pełną oferte firmy CERESIT. W celu zapoznania się z nią zapraszamy do odwiedzenia naszego marketu lub kontakt telefoniczny. Zapewniamy atrakcyjne ceny.